Strona WWW

Audity

Proponujemy Państwu usługę przeprowadzenia różnego rodzaju auditów wewnętrznych zleconych przez Klienta:

Analiza stanu istniejącego  - Badanie systemu zarządzania pod kątem oceny zgodności Firmy z wymaganiami normy, którą Klient zamierza wdrożyć. Usługa skierowana jest dla Firm, które planują rozpocząć wdrażanie systemu opartego o normy ISO lub rozszerzyć już istniejący.
Audit wstępny  - Przeprowadzenie kompleksowego auditu systemu zarządzania pod kątem stopnia wdrożenia wymagań aplikowanej normy. Celem tego auditu jest określenie, czy Klient jest gotowy do auditu certyfikacyjnego oraz określenie niezbędnych działań korygujących niezbędnych do rozpoczęcia i przeprowadzenia procesu certyfikacji.
Audit wewnętrzny  - Przeprowadzenie zgodnie a wymaganiami normy systematycznych auditów wewnętrznych. Usługa skierowana jest w szczególności do małych i średnich Przedsiębiorstw, które posiadają już wdrożony i certyfikowany system zarządzania. Zaletą zlecenia auditów wewnętrznych firmie zewnętrznej jest zapewnienie wymagania dotyczącego niezależności auditorów od jednostki auditowanej oraz brak konieczności angażowania czasu swoich pracowników w przygotowanie i przeprowadzenie auditu oraz opracowanie dokumentacji poauditowej.


Do przeprowadzenia wyżej wymienionych usług zapewniamy konsultantów posiadających kwalifikacje auditorów wiodących, którzy czynnie współpracują z renomowanymi jednostkami certyfikacyjnymi.

Aktualności z firmy

 • 2010.01.26

  FMEA

  Od czerwca 2019 roku obowiazuje w branży automotive nowy podręcznik referencyjny dla metody FMEA wydany wspólnie przez AIAG i VDA.
  Zgodnie z zaleceniami, wszystkie nowe projekty powinny być opracowywane wg aktualnego wydania podręcznika FMEA.
  Zapraszamy do współpracy w zakreasie wdrożenia nowych wymagań. W zależności od Państwa potrzeb możemy zaoferować pomoc w formie szkoleń, warsztatów indywidualnych lub konsultacji.

  Więcej


« Wrzesień 2020 »
PnWŚCzPSN
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
 • Moter co.
 • Loremus
 • Fresh idea
 • Molier
 • Smart
 • C12