Strona WWW

Audity

Proponujemy Państwu usługę przeprowadzenia różnego rodzaju auditów wewnętrznych zleconych przez Klienta:

Analiza stanu istniejącego  - Badanie systemu zarządzania pod kątem oceny zgodności Firmy z wymaganiami normy, którą Klient zamierza wdrożyć. Usługa skierowana jest dla Firm, które planują rozpocząć wdrażanie systemu opartego o normy ISO lub rozszerzyć już istniejący.
Audit wstępny  - Przeprowadzenie kompleksowego auditu systemu zarządzania pod kątem stopnia wdrożenia wymagań aplikowanej normy. Celem tego auditu jest określenie, czy Klient jest gotowy do auditu certyfikacyjnego oraz określenie niezbędnych działań korygujących niezbędnych do rozpoczęcia i przeprowadzenia procesu certyfikacji.
Audit wewnętrzny  - Przeprowadzenie zgodnie a wymaganiami normy systematycznych auditów wewnętrznych. Usługa skierowana jest w szczególności do małych i średnich Przedsiębiorstw, które posiadają już wdrożony i certyfikowany system zarządzania. Zaletą zlecenia auditów wewnętrznych firmie zewnętrznej jest zapewnienie wymagania dotyczącego niezależności auditorów od jednostki auditowanej oraz brak konieczności angażowania czasu swoich pracowników w przygotowanie i przeprowadzenie auditu oraz opracowanie dokumentacji poauditowej.


Do przeprowadzenia wyżej wymienionych usług zapewniamy konsultantów posiadających kwalifikacje auditorów wiodących, którzy czynnie współpracują z renomowanymi jednostkami certyfikacyjnymi.

Aktualności z firmy

 • 2009.01.26

  Promocje dla klientów

  Każdy zakup usługi u nas jest premiowany punktami. Liczba punktów jakie otrzyma Klient jest proporcjonalna do wielkości zakupu.

  Więcej

Strona 1 z 3  > >>


« Luty 2020 »
PnWŚCzPSN
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
 • Moter co.
 • Loremus
 • Fresh idea
 • Molier
 • Smart
 • C12